Прочутият Цирк дю Солей ще постави пет пъти спектакъла Алегрия в София. Трупата гостува у нас от 20 до 22 септември в зала Арена Армеец. Заради голямата сцена, която трябва да бъде построена, местата за зрителите са ограничени до 5000 броя за всяко шоу. Първия ден - 20 септември, спектакълът ще бъде показан един път. През следващите два дни ще има по две представления. Досега “Алегрия” е показван над 6600 пъти пред 14 милиона души. Трупата е играла в над 200 града в 40 държави. Премиерата на спектакъла е била през 1994 г. в Монреал. Цели 15 години Цирк дю Солей играе представлението в различни зали в Канада и през 2009 г. тръгва с него на турне по цял свят. 55 акробати и музиканти участват в шоуто, направено в бароков стил. Музиката е написана специално за Алегрия и се изпълнява на живо, което заедно с пищните костюми и невероятните акробатични номера прави спектакъла изключително атрактивен.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Бате Гошо:
- Какво е секс прaвилото за есента?
- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!