Манчестър Сити е съвсем близо до привличането на Андрей Аршавин, след като се стигна до споразумение със Зенит Санкт Петербург за 18 млн. паунда, твърди "Mirror".
27-годишният нападател беше в Лондон тези дни и се смяташе, че е преговарял с Арсенал. Манчестър Сити обаче са се намесили решително в спора за подписа му и агентът на Аршавин - Денис Латчър призна, че трансфер на клиента му на "Емирейтс Стейдиъм" е малко вероятен заради високите финансови претенции на Зенит. Арсенал предлагаше за нападателя 15 млн., като проблем беше и работната му заплата. Аршавин искаше седмично възнаграждение 85 000 паунда, сума, която в Арсенал заработва само Сеск Фабрегас. Всичко това отвори пътя за футболиста към Манчестър Сити, който няма никакви финансови проблеми. /БГНЕС
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова