Дженифър Анистън е спрягана за роля в следващия филм за Джеймс Бонд, съобщи БГНЕС.
Бившата съпруга на Брад Пит, която неотдавна изрази желание да играе в британски шпионски филм, ще се яви на проби за продължението на "Спектър на утехата", в който Даниел Крейг отново ще играе Джеймс Бонд. Източник от продуцентската компания EON, която прави филмите за Джеймс Бонд, заявява: "Дженифър има всички качества за момиче на Бонд, които търсим. Тя трябва да бъде хубава, но и да притежава ум. Добре е ако е атлетична и може да се справи с тежката работа по каскадите, която изискват филмите за Бонд. Вероятно скоро ще има среща между нея и продуцентите Барбара Броколи и Майкъл Уилсън", допълни източникът.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рюте беше избран за генерален секретар ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед