Принцеса Шарлийн се завърна в Монако, за да бъде със съпруга си принц Албер и децата си, тъй като здравето й се подобрява, съобщиха от кралския дворец.
Шарлийн, която се омъжи за принц Алберт през 2011 г., отсъства от княжеството в продължение на месеци поради здравословни проблеми, включително това, което дворецът по-рано наричаше състояние на дълбока обща умора.
"Следващите няколко седмици се надяваме принцесата да укрепи още повече здравето си, преди постепенно да възобнови своите официални задължения и ангажименти", казват от двореца. Оттам също така често пъти отричат да има разрив в отношенията между съпрузите, родители на 8-годишни близнаци Габриела и Жак.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Министърът на отбраната Димитър Стоянов ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви