20.07.2020 16:12

Да мълча, да си трая? – Ицо Хазарта в подкрепа на протестите

Видян 4561 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

 Източник: e-vestnik


Трудно ми е да повярвам, че някой би го интересувало мнението на такъв като мен относно протестите и случващото се в България през последните дни. Виждам обаче, че повечето, ако не и всички представители на българския шоубизнес си мълчат, очевидно заети с изкуството си и с други значими неща. Бих подминал случващото се, както съм постъпвал и друг път, но усещам, че ако мълча в такъв момент, ще се срамувам от себе си.


Редно е да поздравя Христо Иванов за онова, което направи заедно с Иво Мирчев и Димитър Найденов в Росенец. Признавам, че имам резерви към него. Последните две години това, което виждах да прави, беше да пише дълги статуси във Фейсбук и Иво Мирчев да ги споделя. Онова в Росенец обаче заслужава уважение и мисля, че е важно да го кажа в прав текст. Времето ще отсъди доколко правилна е била тази преценка.


Разбрах, че в понеделник се гласува вот на недоверие към правителството. Погледнато от страна на личните ми предпочитания – каквото и да стане на тоя вот, аз все ще трябва да работя, за да има какво да ям. Бизнесът ми, слава Богу, не зависи от обществени поръчки и от еврофондове.


Старая се да съм обективен и да не се аргументирам на ниво „тия са мафия и трябва да се махат“. Имам сериозни критики относно направеното и ненаправеното през последните години.


Относно Бойко Борисов – не искам да разсъждавам за клипчета, снимки, шкафчета и чекмеджета, вярно ли е, не е ли вярно, и защо е допуснал някаква „дама“ да го снима в собствения му дом.


Имам проблем с АЕЦ Белене например, защото всички факти доказват, че това е лош и опасен за България проект.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 20.07.2020 16:19

    Когато чалгаджиите станаха политици?

  • 001 Веселина Томова 20.07.2020 16:18

    Отново след 2013 г. психодесните спасяват ЕВРОмутрата. Препоръчвам! ВСИЧКИ ВЪН!? ЗАПОЧНЕТЕ ОТ СЕБЕ СИ! ТЪЖНАТА ГЛЕДКА ПРЕД ПАРЛАМЕНТА http://afera.bg/%d0%b2%d1%81%d0%b8%d1%87%d0%ba%d0%b8-%d0%b2%d1%8a%d0%bd-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%b5-%d0%be%d1%82-%d1%81%d0%b5%d0%b1%d0%b5-%d1%81%d0%b8-%d1%82%d1%8a/

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Детето на японка и българин е странна комбинация: Много му се работи, ама го мързи да стане.

към хороскоп хороскоп

дева

Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни тревоги

Този ден ще ви помогне да се освободите от ненужни