Алексей Навални е бил отровен с невро-паралитичния агент "Новичок". Това съобщава BBC, позовавайки се на официална информация от германското правителство.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Здрави са , но вече без кинти ......... и постоянно се озъртат !
Алексей Навални е бил отровен с невро-паралитичния агент "Новичок". Как точно е станало, ВВС няма да ви съобщи, затова си размърдайте фантазията! Важно е да повярвате на това, което ви се казва. А дали ще имаме вазможност да зърнем оживялия Навални, че то всички отровени с Новичок оживяват и почват нов живот-ей го Гебрев-здрав като бик след отравянето.
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сякаш служебните дела са поели властта над живота ви днес. Разбира се, важно е да свършите всичко и то по най-добрия възможен начин, както само вие можете, но не забравяйте и другите области на живота. А те могат да са много, много вълнуващи. Не се страхувайте да се срещнете с вътрешната си същност, това може само да ви направи по-силни и по-цялостни. Още в началото на деня може да почувствате, че околните