„Ситуацията в страната се дължи на циркулирането на британския щам на коронавируса”, заяви здравният министър Костадин Ангелов на редовния брифинг на МЗ. Той обаче се похвали, че в последната седмица оздравелите са 1:2 спрямо "заболелите", което е положителна тенденция.
По думите му здравните власти обсъждат локален и регионален подход за овладяване на заболеваемостта, защото на места тя е доста по-висока от на други. Като цяло министърът отчете плавното й нарастване.
285 на 100 хил. е заболеваемостта у нас, което ни отрежда 18-о място в ЕС и 5-о място на Балканите, обяви главният държавен здравен инспектор Ангел Кунчев. Той пък предупреди, че може да се очаква и южноафрикански щам. А се говори и за нигерийски щам.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Смешник, не само британския щам циркулира, а и много други. След като танте Меркел обяви, че всяка година ще се наложи да се ваксинираме, има ли изобщо смисъл от ваксини, които рушат естествения имунитет и организма?!
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази