В Бургас е предвидено да бъде въведена такса за паркиране на личния автомобил. Шофьорите, които живеят в центъра на града, ще могат да спират в синя зона пред домовете си срещу годишна винетка от 60 лв., съобщи dir.bg. Таксата е заложена в проекта за платено паркиране, който в момента се подготвя от местни експерти.
Бургазлии ще имат право да спират в синята зона за не повече от 3 часа. Те трябва да дават по един лев за такса паркинг на всеки 60 минути, като плащането може да стане с SMS, уточниха експерти.
Паркирането в близост до центъра се очаква да бъде облекчено и с изграждането на наземен гараж за 700 коли на гърба на Трета поликлиника. В него ще се влиза откъм улиците Оборище и Гурко. В процес на финализиране е и изграждането на подземния паркинг на площад Св. св. Кирил и Методий, обясниха от кметството.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед