Става ясно, че в болницата има по една тоалетна на етаж.
"Тук се казва че ще се лекуват леко болни, но никой не може да каже какво ще стане, ако те станат тежко или критично болни.", допълни Бачовска пред bTV.
Тя разказа, че преди дни на медиците във Втора градска болница е бил раздаден анекс, в който е било записано, че са готови да работят с инфекциозно болни срещу 600 лв. допълнително заплащане. По думите на д-р Бачовска никой не е подписал анексите.
По информация на директора на лечебното заведение д-р Стефан Узунов молба за напускане са подали 85 души, но 250 остават. Той уточни, че не знае дали няма да бъдат подадени още оставки.
Представители на Българския лекарски съюз (БЛС) тази сутрин са в лечебното заведение, за да преговарят с медиците. В болницата пристигна и кметът на София Йорданка Фандъкова.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за