Министерството на енергетиката на Русия потвърди във вторник, че страната ще участва в предстоящата видеоконферентна среща на производителките на петрол във формата "ОПЕК +" на 9-и април, четвъртък, предаде БНР.
Руската информационна агенция също така съобщи, че все още не е постигнат консенсус между Русия и Саудитска Арабия относно цените на петрола, което беше и в основата на отлагането на постигане на окончателно споразумение за срещата на "ОПЕК +" в четвъртък, а не както беше предварително планирано тя да се проведе в началото на седмицата (на 6 април).
Междувременно агенция Ройтерс цитира вътрешен документ, според който министрите на енергетиката от групата на 20-те водещи икономики (Г-20) ще свикат извънредна видеоконферентна среща на в петък (10 април), "за да се гарантира стабилността на енергийния пазар".
"Очакваме с нетърпение една продуктивна дискусия с оглед на засилените от нас усилия в тези предизвикателни времена ", се казва във вътрешния документ за срещата на министрите на енергетиката на Г-20.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще връчи ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и