Свързани новини

20.07.2020 11:45

Оставаме на власт, докато не се скъса връзката с обществото: Дончев

Видян 4312 пъти | Коментари 2
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

От „Обединени патриоти“ определиха мотивите за вота на недоверие като хаотични и манипулативни.


Съпредседателят на парламентарната група Искрен Веселинов  обвини БСП в опит да яхне протеста и изтъкна участието на патриотите в управлението като силна антикорупционна мярка с недопускането на ДПС до властта:


„Единственият истински мотив е желанието да се яхне протеста и с негова помощ да се събори правителството с цялото ни безусловно уважение към гражданското право на протест, ние сме длъжни да кажем истината – именно олигархията днес се стреми да се възползва от възмущението на гражданите, както всеки път го е правила, сменяйки едни политически лица с други и зорко бранейки правилата, които ѝ позволяват да се самовъзпроизвежда. Не допуснахме ДПС във властта и мислим, че това беше една мощна антикорупционна мярка. Няма да го допуснем и занапред въпреки флирта им на „Росенец“ с друга либерална формация“.


От ГЕРБ подчертаха още, че целта на БСП е предизвикване на политическа криза, а мотивите на вота са без агрументи. Председателят на парламентарната група на ГЕРБ Даниела Дариткова коментира:


„Улисани в лидерски битки, колегите вляво разчитат на всичко, което носи дивидент - от козички до спекулации с компромати и снимки. Освен това трудно ще се съчетаят вашите интереси с тези на протестиращите. Като най-голяма парламентарна група ние имаме отговорност пред нашите над милион избиратели“.

 


Снимка: БГНЕС


 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 21.07.2020 16:02

    БЪЛГАРИЯ: НАЙ-КОРУМПИРАНАТА ДЪРЖАВА В ЕВРОПА И СВЕТА - ЗАЩО? ЦЯЛ СВЯТ ВИЖДА БЪЛГАРИЯ КАТО НАЙ-КОРУМПИРАНАТА ДЪРЖАВА, САМО КОРУМПИРАНАТА НИ ВЛАСТ НЕ МОЖЕ ДА Я ВИДИ, ЗАЩОТО Е ПРЕВЪРНАЛА КОРУПЦИЯТА В ОФИЦИАЛНА ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА? С ЛОБИСТКИЯ ТЕКСТ НА § 1, Т.16 ДР ЗЕ, „ДОСТАВКА” Е ПРОДАЖБАТА…” (Д. в. 54/2012 г.) ГЕРБ ПРЕВЪРНА БЕЗЗАКОНИЕТО И КОРУПЦИЯТА В ОФИЦИАЛНА ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА, С КОЕТО СЪДЕБНАТА СИСТЕМА Е ПРОБИТА – КОМПРОМЕТИРАНА, А ДЪРЖАВНОСТТА И ЗАКОННОСТТА - РАЗРУШЕНИ! ВСИЧКИ В „НАРОДНОТО” СЪБРАНИЕ СЕ НАДСКАЧАТ ДА ГОВОРЯТ ЗА ВЛАСТ И ПАРИ, И НИТО ДУМА ЗА ВЪРХОВЕНСТВО НА ЗАКОНА, ПРОБИТАТА И КОМПРОМЕТИРАНА СЪДЕБНА ВЛАСТ, ДЪРЖАВНОСТТА, ЗАКОННОСТТА И ПРАВАТА НА ХОРАТА. КОРУМПИРАНАТА ВЛАСТ ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ, ЗАЩИТИ КОРУПЦИЯТА И БЕЗЗАКОНИЕТО, КАТО ОФИЦИАЛНА ДЪРЖАВНА ПОЛИТИКА КОРУПЦИЯТА – 30 ГОДИНИ Е БОЙНОТО ЗНАМЕ НА КОРУМПИРАНАТА ВЛАСТ. ГРАЖДАНИТЕ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ СА ПРИНЕСЕНИ В ЖЕРТВА НА КОРУМПИРАНИТЕ ВЛАСТ, СЪД И МОНОПОЛИ. Защото некадърната и корумпирана власт, чрез лобистки текстове, със закон е определила гражданите за „неизправни” длъжници и е дала правото на всеки правонарушител и закононарушител (престъпник), без да притежава каквито и да било доказателство, да предяви в съдът иск за дължима сума срещу всеки, а корумпираните и „независими” съдии, на основание лобистката заповед по чл. 410 ГПК, да обявят гражданите за „неизправни” длъжници и да ги осъдят без наличие на каквото и да било правно основание – императивна правна норма, договор, сделка, прехвърлена собственост, и без да е дадено легално определение на „неизправен длъжник”. Най-фрапиращ случай е топлоснабдяването. В условията на абсолютно беззаконие, наложено чрез един: неистински документ; несъществуващ в правния мир акт; нищожен акт; незаконен акт, изготвен от търговско дружество, съдържащ криминалната „доставка” в абонатната станция”, стотици хиляди са осъдени. Така корумпираните „независими” съдии по делата за парно, чрез лобистките текстове в нормативните актове се превръщат в адвокати на „Топлофикация” или мутри облечени в тоги, за които не съществуват закони и нормативни актове.. 21.07.2020 г. тел. № 0888717118

  • 001 Anonimen 20.07.2020 12:07

    Не се ли налапахте бе философе, задочно завършил при това?! Връзката с обществото е скъсана толкова от давна, от когато настъпи мизерията и бедността за обществото и пълнене на сметките от властта. Че нямате никакъв морал и сърце е очевадно, но поне да бяхте грамотни и компетентни, а не калинки и кухи лейки паратизиращи на държавната ясла

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Който търси, разхвърля

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова роля за вас

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова