23.03.2021 09:03

Разтварянето на изкуството в градската среда като помощ за артистите

Видян 4186 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

приложи подобно нещо, особено от представителите на тези гилдии. А точно за тях и тяхното настояще и бъдеще става дума. Единственото, което прокараха беше легализиране на иманярството и неговите колекционери.


Това е и моя амбиция, ако ми бъде гласувано доверие да стана народен представител – да променя нещата. И не само заради изкуството и културната индустрия, но и заради нашите деца”, пише Таня Иванова, водеч на листа №9 в 23-ти МИР - София.


„Световните изследвания показват, че колкото повече красиви обекти за наблюдение имаме, толкова по-добре се чувстваме, а психическото здраве, особено в пандемия и в следтравматичния период, който се очаква да продължи 3 години, вече се очертава като сериозен проблем и предизвикателство за нацията. В същото време, средствата, които се отделят за психичното здраве са наистина жалки в нашата държава – пълно неглижиране от властта.


Изкуството, разтворено в градската среда, има и важен възпитателен ефект за децата ни, а нашата градска среда, дори в 23-ти МИР в София, който е смятан за най-благосъстоятелния в цяла България, е далеч от всякакви стандарти за естетичност. Очевидно е, че без законова принуда, няма как да променим това незавидно положение”, заявява категорично Таня Иванова.


Купуването и продаването на гласове е престъпление


 Неплатена форма


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата