Свързани новини

22.04.2021 09:39

Новоизбраният шеф на правната комисия: Завършил съм СУ с отличие

Видян 3642 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 2.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Завършил съм право в СУ „Св. Климент Охридски“ с отличен успех и имам изключително успешна адвокатска практика! Това заяви избраният в петък за председател на правната комисия в парламента Радостин Василев от „Има такъв народ“ в пост във фейсбук.


Той се занимава предимно със спортно право, а сред най-известните клиенти на адвокатското дружеството, в което е управляващ партньор, са треньорът на „Берое“ Димитър Димитров, бившият капитан на националния отбор по футбол Ивелин Попов, футболистът на „Лудогорец“ Кирил Десподов, отборите на „Локомотив“ (Пд) и „Арда“, съобщава Лекс.бг.


Повод за поста на Василев беше коментар на пиара на ГЕРБ Никола Николов. След избора на 36-годишния адвокат за председател на правната комисия Николов написа във фейсбук: „Това е … новият ПРЕДСЕДАТЕЛ на Правната комисия в Народното събрание. Понеже хората на Трифонов, мутроборкините и “Да, България” все призовават да сравняваме – ами сравнявайте, уважаеми зрители. 36-годишният Радостин Василев – Руди ще кове законите на България от понеделник! Това Ви сервира политическият великан Трифонов. Честито на всички и най-вече на петите в парламента послушно подкрепящите го умно-кресливи демократчета от Да, България!“. А постът му беше придружен със снимки на Василев от плажа и с негови приятели.


Това предизвика следната реакция от Радостин Василев: „Вчера напълно непознатият за мен г-н Никола Николов, който се оказа PR на ГЕРБ, е публикувал три мои снимки и е констатирал, че това ще е новият председател на правната комисия в Народното Събрание. Помислих си, че г-н Николов ми се радва, но от прочетеното личи явното негово неудовлетворение от това, че новият председател изглежда добре, ходи на море и има приятели, с които се снима. За него това явно е лошо или скандално. Струва ми се, че г-н Николов счита, че физическата ми форма и това, че съм нормален човек, са диаметрално противоположни на професионалната ми подготовка. Явно в ГЕРБ трябва да изглеждаш зле, за да си можещ.


За съжаление,



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова роля за вас

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова