Свързани новини

22.04.2021 09:39

Новоизбраният шеф на правната комисия: Завършил съм СУ с отличие

Видян 3658 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 2.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

ще се наложи да го разочаровам. Завършил съм право в СУ „Св. Климент Охридски“ с отличен успех и имам изключително успешна адвокатска практика!“.


След това Василев се обръща към самия Николов така: „Уважаеми г-н Николов, моят живот и професионална кариера не започват и не свършват с Народното Събрание и изобщо политиката, както за повечето калинки от ГЕРБ, за които първа работа е Народно Събрание или някое министерство. Аз и моите колеги от „Има Такъв Народ“ се захванахме с това, за да премахнем такива като вас завинаги от политическата карта и това неминуемо ще се случи. В този смисъл, злобата ви и омразата са разбираеми и са предизвикани от абсолютната ви безпомощност. Вашият грабеж е към своя край“.


В поста си той заявява, че е нормален гражданин, има семейство и приятели, ходи на море, пие кафе с колеги. „Не ме притеснява да съм сред хора или да имам снимки на море, на планина или по бански. Имам чиста съвест и спя спокойно. Повечето от вас се крият и не могат да се покажат сред хората, защото са много „обичани“. Трупат богатства, но в душите си са много бедни.


Моите приятели г-н Николов, за разлика от вашите, изкарват парите си честно, а не с пренасяне на подкупи от Васил Божков и слугуване на г-н Бибитков. Благодаря ви за безплатният PR от вчера. Нямаше как да ви се получи по-добре“, пише Василев.


А после споделя няколко снимки на самия Николов, за които заявява, че по логиката на пиара на ГЕРБ трябва да водят до извода, че „или той е един страхотен PR, или адски много ми завижда“.


Финалът на фейсбук коментара на новия председател на правната комисия е следният: „Прави впечатление, че неговите гърди са доста по-добре оформени от тези на жените, с които се е снимал. Г-н Николов,  с вас ни дели освен огромна цивилизационна пропаст, но и фактът, че аз си падам по жени“.

 


 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната