23.11.2021 09:30

БСП стигна безпрецедентно дъно: Станишев

Видян 4075 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

процента на БСП.


Сега Станишев обясни, че е притеснен, тъй като на сайта на БСП не е видял какъв всъщност е мандатът за преговори: "Има две неща, които са твърде общи - едното казва, че не трябва да има, че БСП е против либерална политика и против приватизация на ББР, което е един малък елемент от политиката и другото е националните интереси по отношение на Р.С. Македония. По същество това е картбланш. Това означава договаряйте се за всичко, каквото искате, само и само да влезем в управлението и да си разпределим постове. Оцеляването на ръководството може да бъде за сметка на оцеляването на БСП като кауза и като партия. Това е неприемливо".


Според шефа на ПЕС пак се търсят виновни - вътрешнопартийната опозиция и президента. "Всички виждаме, че и между двата тура на президентските избори продължи една странна, но много агресивна война срещу президента и служебното правителство чрез подставени лица, чрез проксита", категоричен е той.


"Така че няма никакъв знак, че са извлечени някакви поуки и ако си спомняте, след всички предишни загуби и на европейските избори, и на местните избори, аз призовавах да се направи смислен разговор и анализ. От това има нужда БСП - за политическата посока, за посланията, за целия начин на нашето функциониране, защото винаги съм казвал: последните години БСП се опитва да копира ГЕРБ. Българите това не го искат. Не искат да сменят един ГЕРБ с псевдогерб вляво", коментира още той.


 Егор Глазунов



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 24.11.2021 09:38

    ТОЗИ ,ако продължават да го ПОКАЗВАТ,"бсп" не само ще стигне ДЪНОТО,но и ще се ЗАКОПАЕ МНОГО,МНОГО,МНОГО на ДЪЛБОКО!!!

  • 001 един дол дренки 23.11.2021 18:30

    Този еврейски глобалист да не се прави на утепана лисица, защото началото на дъното го постави именно той, а седесарката Нинова го завърши. Хората добре помнят, но лошото е, че не си взимат бележки. Някой има интерес и работи целенасочено за унищожаването на БСП и маските трябва да паднат

RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Има два типа хора. Аз избягвам и двата

към хороскоп хороскоп

дева