Четирима атентатори камикадзе бяха убити - двама от тях при задействането на бомбите, които носеха, а други двама от афганистанските сили за сигурност - при атаките на талибаните в централната част на Кабул, съобщи говорителят на министерството на вътрешните работи.
"Можем да потвърдим, че четирима самоубийци бяха ликвидирани", заяви Земарай Башари пред телевизия "Ал-Джазира". Двама атентатори са убити от афганистанските сили при влизането им сграда в централната част на столицата. Междувременно американският пратеник за Афганистан и Пакистан Ричард Холбрук осъди "отчаяния" и "безмилостен" акт на талибаните. "Не е изненадващо, че талибаните действат по този начин", заяви Холбрук пред журналисти в Делхи, където е на посещение. "Те са отчаяни и безмилостни", допълни той. "Хората, които извършват подобни актове, със сигурност няма да оцелеят при атаката и няма да успеят. Но може да се очаква, че тези атаки ще зачестят", допълни американският пратеник. Информацията е на БГНЕС.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия