Свързани новини

03.07.2015 16:50

Атакист отвърна на Паси за 1400-те натовски танка

Видян 1435 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Бившият външен министър Соломон Паси отправи призив американците да ни пратят 1400, а не 14 танка. Според него това ще донесе сигурност на българите, на общините и на нацията като цяло. Затова той се солидаризира с призива „По-добре е танковете да дойдат“, коментира депутат от "Атака" Илиан Тодоров. Ето неговото мнение по проблема:


"Ако Соломон Паси изпитва някаква несигурност в България, то никой не го спира да се възкачи на „Трабанта” и със сълзи в очите да замине за САЩ или Израел, където да се радва на сигурност. Нека да си харчи парите на спокойствие в Аляска! Паси е един от основните виновници за участието на България в НАТО, за въвличането на страната ни във военни конфликти по цялото земно кълбо. Криещ се зад маската на демократичните ценности, изповядващ евро-атлантическия гей морал, Паси няма никакво право да говори от името на цял един народ, да дава оценки и препоръки. В какво качество, същият предлага пълната и безусловна американска военна окупация над родината ни?


Същият този Паси, който напук на своите демократични възгледи и без Референдум и мнението на българите ни набута във НАТО. Нали именно Соломон Паси обеща пред народа, че участието на българската армия във войната в Ирак ще разреши проблема с дълга на Ирак към България. Нали български фирми щяха да участват в следвоенното възстановяване на иракската инфраструктура? Случи се точно обратното! България опрости дълга на Ирак, защото сме „цъфнали и вързали”, защото иракчаните не могат да си върнат дълга към нас, поради факта, че петролните им полета са недостатъчни за изплащането на дълга. Нямаше и български фирми, които да възстановяват Ирак след втората война, а ако е имало такива нека Паси са каже кои са тези фирми, и кои са техните собственици.


И кога Паси е мислил доброто за нас българите? Когато ни набута в НАТО и в спиралата на безкрайните войни в името на чужди национални интереси, или днес когато ни предлага да бъдем тотално и безкомпромисно окупирани от военната машина на САЩ?"




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

Трима души са открити мъртви в общежитие в Ловечшко

Има задържан по случая с откритите три тела в Угърчин

Трима души са открити мъртви в общежитие ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Разговор между богаташ и новата му руса любовница:
- Миличка, трябва да ти призная нещо. Женен съм.
- Ох, така ме изплаши! Помислих, че яхтата не е твоя…

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната