След влизането си в Европейския съюз България е загубила 72% от животновъдните и птицефермите си. Също толкова е загубила и Словакия, докато в Унгария са изчезнали 48% от фермите, а в Полша 54%, съобщи Гардиън. Това е обаче само в мандатите на Тройната коалиция, Борисов 1, Орешарски и Борисов 2. За Борисов 3 няма данни. Можем да го наречем и Ефекта на Градуса.
Анализ на авторитетния британски вестник показва, че броят на птице - и животновъдните ферми само в ЕС (без Хърватия), е намалял между 2005 и 2016 г. - последната година, за която са налице изчерпателни данни. Същевременно броят на отглежданите птици и добитъка се увеличава, което означава, че има голямо окрупняване, и че малки ферми са изправени пред огромен риск. Общият брой на всички видове ферми в ЕС е намалял през същия период от 14,5 на 10,3 млн.
Най-големите фермери се възползват най-много от системата на субсидиране: около 80% от субсидиите за
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
ЕС методично работи за постигане на целите си - постепенното унищожаване на БИО-земеделието и БИО-животновъдството, което доскоро нарочахме просто земеделие и животновъдство! Крайната цел може би наистина е населението на света да намалее до 1-2 милиарда и то по възможност тъпанари - БИО-роботи, отгледани с ГМО. Англичаните не са толкова глупави, да напуснат тази фашизоидна организация!
Прав си 001. Когато нямаш гориво за биологичния си двигател, всичко останало е без значение. Пробутват ни меса от Запада с изтекъл срок на годност, както и клетъчно месо защото е ефтинджос. Колбасите ни са абсолютен боклук - не се чудете откъде ни идват преждевременните инсулти и инфаркти.Особено са опасни за деца и хора в напреднала възраст. Българинът се отучи да готви и лапа ли лапа полуфабрикати.
Умишленото непрекъснато избиване на животните с цел фалиране на животновъдството доведе до масово вносно месо по веригите и дори охладено/?!/. Управленците ни са продажници и предатели и са за затвор
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески