Ускореното развитие на електронното управление е сред приоритетите на правителството, заяви премиерът Бойко Борисов на срещата си в Министерския съвет със заместник-председателя на Европейската комисия Андрус Ансип, съобщиха от правителствената информационна служба.
Премиерът подчерта, че целенасочената работа в тази посока ще бъде от полза за гражданите и бизнеса, и за икономиката като цяло. Според Борисов въвеждането на електронното управление е ключово за успеха на секторните реформи. Като преимущества на страната ни премиерът отбеляза широколентовия интернет и отделянето на средства за разширяване на достъпа до него, както и добрите български компютърни специалисти.
Заместник-председателят на ЕК поздрави премиера Борисов за сериозната работа на кабинета по темата, като подчерта, че е важно България да бъде активна и по отношение на развитието на единния цифров пазар. Ансип акцентира върху три основни аспекта на тази дългосрочна европейска стратегия – осигуряването на по-лесен достъп до цифрови стоки и услуги, създаването на подходяща инфраструктура и въвеждането на стандарти за индустрията.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Рядко срещано торнадо премина през ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Приятелите и социалните контакти ще играят ключова