Лидерът на ПП ГЕРБ Бойко Борисов изпрати поздравителна телеграма до премиера на Федерална провинция Бавария и председател на Християн-социалния съюз г-н Хост Зеехофер, по случай победата на парламентарните избори в Бавария.
„Вярвам, че и занапред сътрудничеството с нашата страна ще продължава да се задълбочава чрез реализирането на съвместни проекти и Ви уверявам, че като лидер на най-голямата дясна политическа партия в България ще работя за това. Съзнавам отговорността, която ще поемете като безспорен победител в настоящите избори и Ви желая много сили, здраве и енергия, за да се справяте все така успешно със задълженията на високоотговорните си постове“, пише в писмото си г-н Борисов.
Той изразява увереност, че и в бъдеще ръководената от г-н Зеехофер партия ще бъде основна политическа сила, която в коалиция с Християндемократическия съюз, ще допринася за просперитета и ще участва активно в обществения и социално-икономически живот на Федерална Република Германия.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Държавата предвижда 30% увеличение на ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази