Трябва да се управлява тогава, когато си спечелил изборите, ако един ден народът пак прецени - ние сме готови. Това каза премиерът в оставка Бойко Борисов пред журналисти, след като върна на президента мандата за съставяне на ново правителство в рамките на 43-то Народно събрание, предаде Фокус.
"Ние поехме ангажимент и считам, че в политиката трябва да има и морал, трябва да има достойнство. Трябва да се управлява тогава, когато си спечелил изборите - имаш и самочувствието, че това, което правиш е най-правилното. Демокрацията е най-ценното нещо и когато народът дава правото кой да управлява и народът го взима. Ако един ден пак прецени - сме готови, на нашите места сме си", каза още Бойко Борисов.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за