Свързани новини

13.07.2010 09:27

Д. Михалевски: Ако незаконно се използва Водното огледало, то е заради МРРБ

Видян 2041 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Ситуацията, която се получи след вчерашното решение на ВАС е повече от осъдна, защото ДНСК издаде заповед още през месец април, че не може да се ползва Водното гледало. Това каза бившият зам.-министър на регионалното развитите и благоустройството Димчо Михалевски, депутат от КБ.


Забавянето му и въвеждането му в експлоатация е повече от една година, което е заради регионалното министерство, допълни Михалевски. Ако незаконно се използва Водното огледало, то е заради МРРБ. Необяснимо е защо МРРБ не направи обяснение, а мълчи странно в този процес. Този обект, е достатъчно голям, той продължава да бъде използван за активни политически цели, заяви Михалевски. Това е незаконно. Трябва МРРБ да подпише акт 15 и да приключат нещата. Не се чувствам застрашен, защото всички технически проверки и това, което се говореше в публичното пространство се оказаха несъстоятелни. Това съоръжение е направено по най-добрия начин с най-доброто качество, категоричен бе Михалевски. Виждате как едно след друго гърмят балончетата, а МРРБ трябва да спрат да говорят, а да вземат да започнат да строят. Реакцията на Кърджали си е съвсем нормална, тъй като месеци наред някой се опитва да внуши неистини, вместо да свърши нещо конкретно за региона и за България като цяло, каза още Димчо Михалевски.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Кирил Петков спасил Бойко Борисов. За благодарност Бойко извадил спестовна книжка и му я дал.


 

- Но аз не мога да тегля от нея!


 

- Нищо, ще внасяш!