Участъкът от ул. Граф Игнатиев в София между булевардите Васил Левски и Христо и Евлоги Георгиеви ще бъде затворен за коли и по него ще се движат само трамваи. Така цялата улица ще стане пешеходна.
Вместо кръгово, пред националния стадион ще има Т-образно кръстовище. Това предвиждат проектите за обновяване на част от центъра на София, които вече са приети от комисията по архитектура към СОС. Микробиологичен и химичен анализ на водата от Перловската река ще покаже може ли да бъде повдигнато нейното ниво между Орлов мост и стадиона. По булеварда ще има трета лента, но само за градския транспорт. Фонтанът на пл. Славейков и трамвайните трасета по Графа ще останат. Проектите трябва да бъдат готови до юни, а в средата на 2016 г. трябва да започне и ремонтът на централната градска част.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Докато държавното дружество тъне в одити ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
- Каква е разликата между мъжа и микровълновата печка?
– Никаква, след 30 секунди всичко е готово.
Луната е във вашия знак и ви дарява с изключителна