Испания смята, че ЕС трябва да подобри отношенията си с Куба, така както вече го направиха САЩ, предаде БГНЕС.
Испанският министър на външните работи Мигел Анхел Моратинос се върна в Мадрид, след като се срещна с кубинския президент Раул Кастро. След 3-часовата среша на Моратинос с Кастро, министърът смята да се изправи пред европейските си партньори и да води преговори за промяна в общата позиция, която не допада на кубинците. След двудневното си посещение в Хавана, той заяви, че основната цел на Испания ще бъде испанското председателство на ЕС през първата половина на 2010 г. да се ознаменува с двустранно споразумение. Моратинос добави още, че с кубинския си колега Бруно Родригес, с който вече проведоха няколко срещи в неделя и понеделник, ще определят график за действие в тази насока.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Още 2,2 милиарда евро към одобрените от ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Луната е във вашия знак и ви дарява с изключителна