Свързани новини

19.04.2021 10:56

НС не е трибунал, сградата на съда е на друго място, няма до водим принудително Борисов: Мая

Видян 3378 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Законите трябва да се спазват и премиерът да дойде и да обясни в парламента какво е състоянието на държавната хазна, на здравната и икономическата криза и каква е подготовката на българското правителството за внасяне на Плана за възстановяване и устойчивост в Европейските институции. Очакваме в сряда да има важен за българите дебат дали ще е внесен в срок Плана, ще дойдат ли в България тези 12 млрд. лв. в срок и ще обхванат ли засегнатите от пандемията отрасли и хора, допълни тя.


Това не са парите на ГЕРБ или за ГЕРБ. Това са парите на европейските данъкоплатци, предназначени за българските граждани. За всички е важно в този План да не са пропуснати цели отрасли, да има средства и за туризъм, и за транспорт, иновации, модернизация и цифровизация на фирмите, подкрепа за малкия бизнес и домакинствата, а не само за бетон, тръби, стиропор и ремонти – това, от което ГЕРБ са се научили да крадат, подчерта Манолова.


Арман Бабикян от ПГ „Изправи се! Мутри вън!“ добави, че е хубаво законът да се спазва. Не е страшно да се явите в парламента. Това е законодателният орган на България и той Ви е избирал за министър-председател. Ако има голям уплах, че ще сте разпитван или ще Ви се случи нещо лошо, или НСО вече не ви пази, ние ще Ви пазим да влезете безпрепятствено в парламента. Нищо, че сте в оставка, когато ви е удобно и не сте в оставка, когато ви е удобно. Изправете се пред народа и неговите избраници! Когато не подадете навреме в Брюксел Плана за възстановяване и устойчивост и Вашите избиратели ще страдат, защото парите няма да ги има, допълни той.


***



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Бате Гошо:

 

- Какво е секс прaвилото за есента?

- Пaртньорът с хремa е винаги отдолу!!!

 

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова роля за вас

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова