Генералният секретар на ОПЕК Абдала ал Бадри заяви: „Дъното на цените на петрола е преминато, тръгна нагоре и тази тенденция ще продължи. Цените няма да бъдат толкова високи, колкото бяха, но ще достигнат нормалното ниво от 50-60 долара за барел”. През последните два дни тя се движеше около $41,5. На 17 април в Доха, Катар се събират основните производители на петрол, при това не само от ОПЕК, поканена е и Русия. Очаква се те да се договорят за намаляване на добива, тъй като според Бадри „единственият проблем в момента е свръхпроизводството и излишъкът от запаси”.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Докато държавното дружество тъне в одити ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Луната е във вашия знак и ви дарява с изключителна