Героят от риалити предаването Островът на изкушението Андрей Едрев осъди правителството заради отказан достъп до договорите за добив на злато. Върховният административен съд отказа да отмени решението на Административен съд – София, с което се задължава администрацията на Министерския съвет да заплати на Едрев сумата от 460 лева. На толкова са оценени разходите по делото, което бургазлията заведе заради отказан достъп като български гражданин до договорите, сключени с чуждестранни фирми за добив на злато, сребро, мед и др. метали.
С решението на ВАС остава в сила решението на Административен съд – София, с което се отменя решението от 15 май на държавния експерт в Дирекция Правителствена информационна служба към Министерския съвет по заявление за достъп до обществена информация.
Неотдавна експерти обявиха, че България е загубила 30 милиарда лева от раздадените на концесия природни богатства.
Сега правителството трябва да осигури препис от целия концесионен договор, както и анексите и приложенията към него на бургазлията, който от няколко години живее на екзотичен остров в Индонезия, а лятото прекарва край морето на юг от Бургас. Това ще позволи и на българите да научат истината кой копае в земните недра и с колко милиарда лева е ощетена България.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Сега е най-подходящия момент да прекратят сключения договор за ! Четах, че винаги могат да развалят договора, раздадените на концесия природни богатства. Особено сега в тези тежки времена, но нашите управници дали ги интересува това, дали ще го направят?
АКО СМЕ НОРМАЛНА ДЪРЖАВА, ДОГОВОРИТЕ ЩЕ СЕ ПОКАЖАТ.ТАМ ЩЕ СЕ ВИДИ / ЧЕРНО НА БЯЛО / КОЙ,КАКВО И ЗА КАКВО Е ПОДПИСВАЛ. ТОВА Е В НОРМАЛНИТЕ ДЪРЖАВИ !И ...ЩИ СЛЕДВАТ САНКЦИЙ....ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА ЗАГУБИТЕ И ЗАТВОР .
Поздравления! А сега да се види, кой е дал тези концесии и срещу какво, за да съдим и него
Ами дайте нещо и на пенсионерите от тия 30 милиарда!?
а дано да е по-скоро, ама малко се съмнявам
Президентът на САЩ Доналд Тръмп е ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за