Изборът за шеф на най-големия окръжен съд у нас Софийския градски се отлага, тъй като един от кандидатите съдия Светлин Михайлов е влязъл по спешност в болница Лозенец, съобщи 24 часа.
Това стана ясно в 9,32 ч, когато във Висшия съдебен съвет постъпило писмо, в което се съобщава, че Михайлов е бил приет в болницата снощи в 22,46 ч. Заради това съдебните кадровици решиха да отложат изслушването и гласуването за шеф на съда. Освен Михайлов друг претендент е съдия Евгени Георгиев. Той се яви днес пред ВСС.
Все още не е ясно кога ще се проведе изборът.
СГС е без титулярен шеф от октомври миналата година, след като Калоян Топалов изненадващо подаде оставка. В момента съдът се ръководи от и.ф. председстел Десислава Попколева.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Южнокорейските акции претърпяха ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за