03.12.2020 15:51

Планът от 2006 г. си е ОК, защо ни е новият: Проф.д-р Ив. Чалъков

Видян 5540 пъти | Коментари 2
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

"Това е един естествен процес, който като всеки естествен процес има начало, развитие и край. Работата на лекарите, на учените, които не са герои, а просто си вършат работата, е този процес да мине с минимум жертви. В това здравните чиновници нямат работа", категоричен е професорът.


Като се пошегува с главния санитарен инспектор Кунчев, който преди 2 седмици нарекъл колективния имунитет "глупост", а през последните дни го цитирал като изцеление, проф.д-р Чалъков обобщи: "Колективният имунитет е научен факт, също като гравитацията". По-информираните зрители разбраха препратката му към деня, в който се навърши годишнина от откриването на великата формула на Айнщайн по този повод.


Професорът недоумява как се търпи съвършено погрешната статистика на т.нар. Национален оперативен щаб: "Как може смърт от инфаркт да се води коронавирус"! Както се вижда от описанията на починалите всеки ден, 90% от тях си отиват от тежки сърдечни, онкологични и други заболявания, при това в напреднала спрямо продължителността на живота у нас възраст. А тя е толкова ниска заради неуморните усилия на тази власт.


"Ваксините са изследвани само върху здрави хора, но не и върху рисковите групи. Затова НЯМА ДА СЕ ВАКСИНИРАМ СЕГА, А СЛЕД 2 ГОДИНИ, КОГАТО СЕ ВИДЯТ ВСИЧКИ ЕФЕКТИ И ДЕФЕКТИ, КАКТО СИ МУ Е РЕДЪТ", отсича проф.д-р Чалъков. Според него: "телевизиите ни подлагат на корона-тормоз от сутрешните си блокове до вечерните филми като Заразяване: срам и съд за бТВ".


"На 73 години и 9 месеца съм и в момента (б.р. предаването се излъчва в сряда вечер след 20 часа) съм на разположение, защото още работя в болницата, след 15 изкарани пневмонии, 2 от които вирусни и 3 карикардита. Но това е лекарската професия, тук няма героизъм", завърши проф. Чалъков.




Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 002 Anonimen 03.12.2020 16:55

    Гъзоближещите мекерета от така наречения щаб заслужават да им се резнат манерките! Колкото по-некомпетентен и некадърен е един човек толкова по-голям подлизурко и нагаждач е. Като коремни хирурзи също ще са също пълни нули...

  • 001 Anonimen 03.12.2020 16:31

    Как защо, за да уреди подлоги и лакеи за да се оправдава за безумните и лишени от всякаква логика решения. Глупавият не се съобразява с решения взети от компетентни и отговорни хора, мисли си, че всичко започва от него....

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

водолей