22.02.2025 15:02

Протест на Възраждане атакува сградата на ЕК в сърцето на София

Видян 4422 пъти | Коментари 6
Гласували 1 рейтинг: 5.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Протест на Възраждане атакува с огън и боя в кървав цвят сградата на Европейската комисия в сърцето на София, на ул. Раковски. Това беше кулминацията на акциите на партията и нейните симпатизанти.


Те започнаха пред БНБ на централния площад на града и държавата, в която по-рано група депутати от формацията нахълтаха, като организаторите събраха хората под знамето на защитата на българския лев.


Случващото се е върхът на поредица от събития през последните дни, които Възраждане прави в стила на Атака преди години. 


Радостина Тонева 



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 006 Anonimen 27.02.2025 10:14

    Хранителната добавка авирон пратила в Пирогов много хора с тежки алергии, а производителите си бият лайфа по Малдивите и други ваканционни дестинацийки - това произведоха новите капиталисти.

  • 005 Anonimen 23.02.2025 20:55

    Тези управляващи типове, тънещи в зависимости, признават, разбира се, само аргумента на силата и парите. И няма да се дадат без бой - твърде много крадоха, твърде дълго лъгаха, твърде библейски съгрешиха, за да понесат достойно надвисналото възмездие.

  • 004 Anonimen 23.02.2025 20:38

    Стой си в Лондон и не се обаждай, жалко създание, май и теб те е страх от нещо, краде ли навремето? Всички крадльовци през тези 35 години ги има в списъци на ЦРУ, ще си плащате!

  • 003 Ano Лондон 23.02.2025 09:33

    Какво "бедни" бе, олигофрен?! Това са платени с много паир лакеи на Кримъл и национи предатели, предвождани от лудия Костя Копейкин! Тези изроди напарвиха за срам и резил държавата ни по света! Дано този път МВР-то на Пеевски и на мутрата от СИК да не се "разсея", както обикновено, защото тайно герберастката шайка и чалгарите на Сакатия от Учиндол са ортаци с Копейката! Много ги е страх от кремълското чудовище!

  • 002 Anonimen 22.02.2025 21:50

    Това са нормалните хора, които са бедни работещи, докато ги ограбват хамелеоните с различни цветове, опитвайки се да ги превърнат в роби. Крадливата убийца урсула с 35 милиарда, припечелени от отровните ваксини и нейния слугинаж в България скачат на умряло. Киселова, Ангелов, Аргирова и сие продължават да се опитват да тровят българските момичета с вакси.

  • 001 Anonimen 22.02.2025 18:22

    Това са остатъците от бившите комунисти, не искат да работят, а само да крадат от държавата!

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.

Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:

- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?

- Ъъъъ, четири.

- Добре. Корен квадратен от 100?

- Ами, десет!

- Отлично. Кой е убил Ботев?

Блондинката замълчава.

- Не знам, - накрая казала тя.

- Добре, помислете и елате утре

Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:

- Взеха ли те на работа?

- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!

 

 

към хороскоп хороскоп

близнаци

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия

Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия