Родителите на Ана-Мария смятат да съдят държавата в Страсбург. В интервю за „Нова телевизия" майката Радосвета Симеонова заяви, че все още нямат отговор на въпроса какво се е случило с детето им. Тя се надява до Великден човекът, който е посегнал на дъщеря й, да бъде отстранен от работа.
„Съмнявам се, че този човек все още е на работа и работи с деца", притеснява се жената. До момента тя не е разговаряла с директорката на училището.
Припомняме, в началото на октомври родителите на 13-годишното момиче с аутизъм алармираха, че дъщеря им е била подложена на сексуално насилие в столичното Четвърто помощно училище.
Радосвета сподели, че Ана-Мария не е добре, защото има периоди, в които изпада в истерия, а няма причина за това. Освен това детето започва да приказва много за чичкото, за местата, на които я е пипал. „Тя не е роден аутист, а е отключила това състояние на 2 години и 9 месеца след операция на клепача на окото", обясни майката.
Детето не ходи на училище, а се обучава в домашна среда.
„Ще търся правата си в чужбина. До края на март трябва да бъде посочен човек и да бъдат предприети мерки за отстраняването му. Ако няма решение отиваме в Страсбург", категорична беше майката.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и