Русия показа на военните аташета от всички държави, в това число и от НАТО, своя чисто нов Национален център по отбраната. Той действа от 23 февруари и е единствен по рода си в света с възможности да управлява не само армията, но и цялата икономика на необятната държава и да наблюдава непрекъснато всеки квадратен километър – а те са общо над 17 милиона (170 Българии). В свой коментар пред тв камерите, които придружаваха разходката на генералите, немският военен аташе Швалб определи комплекса като уникален. Домакинът – заместник-министъра на отбраната Антонов заяви: „Не се готвим да воюваме с никого, особено в навечерието на 70-годишнината от победата ни във Втората световна война. Надяваме се да пратите честни отчети на своите правителства, без да ни изкарвате чудовища. Момчета, давайте да живеем дружно”.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…
Днешният ден ви носи вдъхновение и желание за