02.03.2021 14:23

Русия създаде К19 лек и ваксина с над 13-год. клетъчен имунитет срещу 3500 мутации на вируса

Видян 42069 пъти | Коментари 3
Гласували 5 рейтинг: 4.6000
много слаба слаба добра много добра страхотна

като превенция и 100-процентов щит и срещу други остри респираторни заболявания, особено срещу тежките им форми. 


„Тъй като микроРНК, на първо място, е абсолютно безопасна за хората, тя не засяга човешкия геном, но в същото време силно ефективно заразява вируса (при експерименти с животни, пренасянето на вируси намалява 10 хиляди пъти), но освен това предотвратява най-тежките форми на коронавирусна инфекция, включително пневмонит, остри респираторни дистрес синдроми на фона на коронавирусна инфекция “, каза ексминистър Скворцова пред Путин. Скворцова предвижда две форми на медикамента - капки за профилактика при опасения от контакт със заразено лице и инхалационна форма при доказано вече заразяване.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

  • 003 Anonimen 03.03.2021 09:49

    за осцилококцинума-при положение,че изкараха болен от корона един плод в танзания,би ли казал със 100% сигурност,че си бил болен от корона вирус?

  • 002 Anonimen 2 02.03.2021 16:42

    По повод публикацията на лекар, че ОСЦИЛОКОКЦИНУМА НЕ ДЕЙСТВА НА КОВИД-19. На 72 г. съм. През ноември 2020 се заразих в приемното на "Св, Ана" в София след 8 часа чакане,като придружител на болен от воден плеврит за преглед.Признаци след 5 дни,на 8-я загубих обоняние. Лекувах се с ОСЦИЛОКОКЦИНУМ, вит."С" 2гр/ден и антистенокардин. Оздравях и, слава на Бога, без поражения, поне за сега. Ползваме, цялата фамилия, препарата от 25 години-действа 100% ако се спазва информацията в листовката!!! ЕВТИНО Е И БЕЗВРЕДНО ЗА ТОВА "НЕ ДЕЙСТВА" !!! Профилактично СЪЩО Е МНОГО ЕФУКАСЕН

  • 001 Anonimen 02.03.2021 14:50

    Бреееей!Те да не са пуснали вируса и чак сега да си признават,че имат "антидот"? Иначе-звучи прекрасно!Ама заради проклетите санкции може така да си измрем-само и само да не купуваме нищо от Русия.

RSS

Най-нови

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола е регистриран в Европа

Първи случай на ебола в Европа е ...

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

към хороскоп хороскоп

рак

Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески импулс

Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески