Най-големият и най-старият град в Австралия – Сидни, се оказа по-добра дестинация за туристите от Ню Йорк, известен като Голямата ябълка, и Градът на любовта Париж.
4-милионният мегаполис на Зеления континент бе признат за най-добрия туристически град в света. Сидни е получил най-високи оценки от туристите, които са взели участие в проучване на американското списание Conte Nast Traveler.
Според статистиката през 2004-а той е бил посетен от 7,8 млн. австралийски туристи и 2,5 млн. посетители от чужбина.
Анкетираните оценяват известни градове по света по критерии като дружелюбна атмосфера, култура, забележителности, съотношение между цена и качество на услугите, привлекателност на магазините.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…