Бившият посланик на България в НАТО Иван Найденов заминава за Португалия, където ще смени Василий Такев.
В Испания поста ще заеме дипломатът Алексей Андреев. Той сменя в Мадрид Иван Кондов.
Ново посланическо назначение, след като миналата година се върна от Лондон, получава Константин Димитров, бивш зам.-министър на външните работи. Той вече ще бъде представител на България в Нидерландия, откъдето се връща зам.-министърът при Борисов 2 Румен Александров.
Димитър Димитров ще е новият посланик на България в Кувейт, а Васил Петков поема мисията в Словения.
Последното разпределено от правителството посланическо място е това в Република Южна Африка. Оттам се освобождава Красимир Стефанов. За РЮА ще замине Мария Цоцоркова, чийто преден мандат бе в Армения.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Фльорца,която цял живот се движи по коридорите на властта,отбивайки се в много "кабинети".Какво даде на България тази,която се пенеше по време на некадърниците от т. нар. млади "демократи"?Попиляха държавата тези невежества.
И какво точно направи като посланик в Турция за тези 5 г освен да се фръцка по приеми и вечери?! Ама така е, като от секретарка на Раковски 134 изведнъж те превъплатят в министър, а после и посланик толкоз!!! А сега пък с тази министърка калинка и нейните измислени заместници вече няма и министерство.
Не по-малко озадачаващо, а може би толкона, колкото присъствието на комсомолчето Роско Плевналиев в Trilateral Commission=
Особа,която е пример за неведомите пътища Божии-как един АБСОЛЮТНО неподходящ за даден пост човек го заема повече от определеното по закон време.Дано никога повече не чуем нещо за нея!
Светла и памет.Премиера ни дали ще се престраши да и се отдаде и на нея.Само,че ануса и сигурно вече е 2".
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
Възрастният шеф в полицията я поглежда и пита:
- Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
- Ъъъъ, четири.
- Добре. Корен квадратен от 100?
- Ами, десет!
- Отлично. Кой е убил Ботев?
Блондинката замълчава.
- Не знам, - накрая казала тя.
- Добре, помислете и елате утре
Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
- Взеха ли те на работа?
- Не само, че ме взеха, но вече ми поръчаха и разследване на убийство!