Брад Пит и Анджелина Джоли са вярвали, че това е най-доброто за семейството им, когато преди две години актрисата се подложи на двойна мастектомия. В рядко съвместно интервю пред NBC актьорите разказаха за трудностите и уроците, които са преживели в този важен момент от живота им. "Беше най-правилното, но признавам беше плашещо решение", призна Брад, който беше плътно до съпругата си в този момент. Джоли избра да премахне двете си гърди през 2013 година като превантивна мярка, след като й откриха генна мутация, увеличаваща риска от развитие на рак на гърдата. Това решение беше последвано от втора операция през април 2015 година за отстраняване на яйчниците и маточните тръби. Тя получи смесени реакции от страна на обществото, но категорично заяви, че не съжалява за избора си. Пит заяви, че би направил всичко, за да запази семейството си заедно.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Аз и членовете на ЦИК ще работим за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Професионалните ангажименти и кариерното развитие ще