Фолкпримата Глория призна, че все още е със сръбския си приятел. “Не съм сама в момента. От година и половина съм с него. Отношенията са ни сложни. С него ту се караме, ту се събираме, но времето ще покаже”, коментира любовта си известната русенка. Досега тя не е назовала името на сърбина. Според клюката става въпрос за Александър Милич-Мили, който е композитор на някои от най-големите хитове на сръбската мегазвезда Цеца Величкович. Двамата често са се срещали по време на визитите на Гло в Сърбия. Той дори я запознал с тамошни звезди. При “отчаяните съпруги” Вихра и Мая певицата призна, че най-съкровенната й мечта в момента е да има още две деца. Звездата на Пайнер има една дъщеря, Симона, която учи в Музикалното училище в София.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Шишков нищо не е спрял, защото аз спрях ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед