Кралицата на поп-музиката Мадона се пренесе в Ню Йорк след развода си с британския режисьор Гай Ричи, но макар тялом да е напуснала Острова, с мислите си все още е там.
Както съобщава в дигиталното си издание лондонският таблоид "Сън", попдивата се кани да играе ролята на Уолис Симпсън във филм за крал Едуард Осми. Връзката между Едуард и американката с два развода Уолис предизвиква политическа криза в Обединеното кралство, когато през 1936 г. той абдикира, предпочитайки брака с любимата си пред трона. Мадона, изглежда, е споделила със свои приятели, че намира много прилики между Уолис Симпсън и себе си - и двете са американки с бунтарски дух, оженили са се за англичани и са ставали епицентър на скандални ситуации.
Предполага се, че тя е изпратила до кралица Елизабет Втора писмо, в което я моли за разрешение да играе ролята на Уолис.
Снимките за филма ще започнат идната година.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Професионалните ангажименти и кариерното развитие ще