18.10.2017 11:23

Нема К'во тръгват на национално турне

Видян 2145 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

    „Светът е оцелял, защото се е смял“, казва големият Радой Ралин, а момчетата от „Нема К'во“ знаят това много добре. След като спасиха стотици софиянци от смъртоносно негативните им мисли, тази есен бандата поема на първото си национално турне. Венсан, Калин и Жорони смятат, че не е честно само столичната публика да се побърква от смях по време на техните паметни шоута, затова като едни рицари на доброто настроение те поемат на национален поход срещу есенната депресия. Бандата ще премине над 1000 километра, за да се срещне с феновете си в София, Варна и Бургас. Обиколката стартира от столичното „Студио 5“ на 19 октомври, на следващия ден – 20 октомври продължава с Бургас (бар HashtagStudio oт 20.00ч.) а 21-ви е датата, отредена за Варна (бар Simple от 21.30ч.).


  „Обичаме морските турнета извън сезона - тогава почти няма турсити и имаме възможността   да се срещнем с готините местни хора. За бургазлии ще се постараем да вмъкнем и рибарски хумор, макар че я ни се получи, я не. Така или иначе знаем, кой е любимият хумор на всички, а от него имаме доста. Последното ни шоу в Бургас се увенча с препълнен клуб, така че сега не очакваме нищо по-малко!“, издават момчетата от „Нема К'во“. Веднага след като разсмее бургазлии, стенд ъп комеди бандата пали с мръсна газ към Варна. Момчетата ще представят най-комичните си сетове и за да сте психически подготвени за това, което предстои, добре е да знаете, че “Нема К'во“ са подготвили 80 минути хумор, който не се сервира на малки порции, а се поднася наведнъж и то с много гарнитура. Кои са последните новини от света, пречупени през призмата на стендъп-а, как изглежда стендъп-а пречупен през призмата на балканския хумор и що е то магия пречупена през гледната точка на хумора - това са въпросите, на които ще можете да си отговорите, ако се осмелите да посетите шоуто на „Нема К'во“.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Млада семейна двойка е на излет в планината. Седнали са на тревата и си припомнят годините, в които още не са били женени. До тях си играе шестгодишният им син.

- Помниш ли, мила, на това място сме идвали преди седем години и точно тук правихме любов…

- Аз къде бях по това време, татко? – прекъсва го детето.

- Как да ти кажа, моето момче, на идване те носех аз, на връщане – майка ти!

 

 

към хороскоп хороскоп

везни