Принц Филип е приет в болница във вторник вечерта, съобщиха от Бъкингамският дворец. 99-годишният принц е откаран в болницата Крал Едуард VII в Лондон, се казва в изявлението на двореца. В него се уточнява, че той е хоспитализиран като предпазна мярка по съвет на лекаря му, след като се е почувствал зле. Очаква се херцогът на Единбург да остане в лечебното заведение няколко дни за наблюдение и почивка. В началото на юни миналата година принцът отбеляза рождения си ден само с обяд в замъка Уиндзор, където той и кралицата бяха уединени заради пандемията от коронавирус. Двамата бяха напуснали Лондон и се установиха в замъка Уиндзор като разумна предпазна мярка.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Съпругата на премиера Десислава Радева и ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
-Какво прави феминистката, когато чуе хубав виц?
-Смее се под мустак…