Впечатляващото имение в Бевърли Хилс, в което Дженифър Анистън и Брад Пит заживяха заедно след сватбата си, се върна на пазара. То се продава за $49 млн. Брад и Дженифър сключиха брак през 2000 и живяха в имението до, когато се разведоха и го продадоха. През 2001 звездната двойка го закупи срещу $13,5 млн., а сега цената му е скочила повече от три пъти над първоначалната. Имотът е построен през 1934 г. Голям е 12 000 кв.м. Къщата пък разполага с 5 спални и 12 бани. Официалната трапезария може да побере 20 гости, а купнята разполага с мраморен отопляем под. Имението има зала за упражнения, както и бар, който може да се ползва и за гурме кухня. На територията на имота има също и тенис корт, както и къща за гости. И тъй като имението е принадлежало на знаменитости, то може да се похвали с възможността за влизане и излизане от различни входове от два вида улици.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Малдиви, а ако повече ви харесват – ...
бТВ Синема 03 юли 21:00ч.
Режисьор: Карл Ринш
В ролите: Актьорски състав Киану Рийвс Кай Хироюки Санада Оиши Йошио Таданобу Асано Kozukenosuke Kira Ринко Кикучи Witch
Възрастна дама иска да паркира колата си. Намества се между колите и блъска предната кола. След това блъска и задната.
Към нея бавно се приближава полицай и пита вежливо:
- Мадам, по слух ли паркирате?