Легендарната немска метъл банда Scorpions свири у нас за 50-годишнина от основаването на групата, съобщава Дир.бг.
Клаус Майне, Рудолф Шенкер и Матиас Ябс забиха за пореден път у нас, придружени от гост-барабаниста Мики Ди от Motorhead. Концертът зарадва хилядите почитатели на групата в "Арена Армеец" с големите хитове на Scorpions, изпълнени в модерен аранжимент.
На мултимедийните екрани зад сцената се виждаше българското знаме с герб, както и девиза "Съединението прави силата".
Шоуто на Scorpions е част от турнето им по-случай 50-годишнина от основаването на групата. Досега те са продали над 100 милиона албума и са изнесли над 5000 концертa в повече от 80 страни.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Трима души са открити мъртви в общежитие ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед