Свързани новини

10.05.2021 17:15

Не казват кои отбори ще ритат в Първа и Втора лига

Видян 3325 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

отборите от 14 на 16 отбора, да те имат това право. Според правилника за групата на изпадащи, гласи: Отборът, класирал се на 3 място в тази група, се смята за класирал се на 13 място в тази група, отпада от състава на Първа лига и през сезон 2021/22 се състезава във Втора лига. Отборът, класирал се на 4 място в тази група, отпада от крайното класиране за сезон 2021/22 и се състезава във Втора лига.


Има спортно състезание, има феърплей. Най-честният начин е да изпаднат два отбора и да влязат 4, директно. Няма прецедент в Европа, в света, в който Футболният съюз да обяви, че няма изпадащи. Няма такова решение. Излезте и кажете. Така всеки ще играе на живот и смърт, ако има изпадащи. На 21 май свършва първенството, на 25 май да кажат кой ще играе в него? Това е несериозно! Казва се, ще има 16 отбора, изпадат два и влизат 4. Това е най-честният начин. Това не е направено само в България, а в цял свят. Ние сме за спорта, за феърплея. Най-слабите да изпаднат, а най-добрите да влязат. Изпълкомът реши, че ще има Експертна комисия по определяне на този казус. Кои са тези експерти? Нека излязат с имената си, да направят кръгла маса със заинтересованите отбори и да се излезе с общо решение, да се извадят картите на масата. Няма смисъл от недомлъвки.


Септември е отборът, който още миналата година предложи да има 16 отбора. Още миналата годината трябваше да има повече отбори. Никой не е казал да има 30 кръга, може да има плейофи и т.н. Гъвкава е системата“, сподели Добрев пред БНТ.


 Както 19’ многократно писа, промените в първенството и разширяването на А -група се прави, за да се спаси Славия, която е сериозно застрашена от изпадане във Втора лига.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

По улицата върви блондинка. Едната и гърда изскочила от блузата. Всички ахкат и охкат, и само един полицай намира в себе си мъжество да й каже:

- Госпожо, защо сте в такъв вид на обществено място!?

Тя си поглежда гърдата и възкликва:

- Ужас! Забравила съм си детето в автобуса!

към хороскоп хороскоп

козирог

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова роля за вас

Приятелите и социалните контакти ще играят ключова