09.07.2024 23:07

№19 донесе триумф на Испания над Франция и финал на Евро 2024

Видян 3195 пъти | Коментари 0
Гласували 1 рейтинг: 5.0000

№19 в тима на Испания Ямал - най-младият голмайстор на големи първенства, подобрил на еврошампионата в Германия досегашния световен рекорд на самия Пеле, донесе изравняване, дало началото на подем на отбора и победата му над Франция с 2:1. Двата тима се срещнаха на полуфинала на континенталния шампионат.

16-годишната нова суперзвезда на испанците е безспорният герой на турнира. Те са и голаджиите му, докато Франция достигна до полуфинал без игрови гол, въпреки наличието на лидера си Мбапе, който така и не стана повелител на първенството, както преди това Меси го засенчи на световното през 2022 г.

Момчетата на Макрон се придвижиха до подножието на върха само с помощта на автопопадения на съперници и дузпи.

Испания е на другия полюс: най-добрият, най-постоянният и най-увереният отбор на първенството, като на четвърт-финалите срази домакините от Германия: другата футболна машина на терена на Евро 2024.

бТВ Синема 20 юли 21:00ч.

Код: Ангелът

Режисьор: Рик Роман Уоуф
В ролите: Премиера в България: 30.08.2019 Световна премиера: 23.08.2019 Жанр: Екшън, Трилър САЩ / 2019 / 121 минути Възрастова група: D - Забранен за лица под 16-годишна възраст Сценарист: Катрин Бенедикт, Крайтън Ротънбъргър Режисьор: Рик Роман Уоуф В ролите: Дже