Отбор Б на България спечели първия си мач от приятелския турнир в Любляна (Словения). Момчетата на селекционера Силвано Пранди обърнаха и се наложиха над Отбор А на европейския шампион Сърбия с 2:1 (21:25, 26:24, 26:24) в среща от турнира, играна тази вечер в "Арена Стожице".
По-рано днес Отбор А на България пък отстъпи на Отбор А на домакините от Словения с 1:2 гейма. Утре (22 май) по програма Отбор А на "лъвовете" ще играе срещу Отбор А на Сърбия, а Отбор Б срещу Отбор Б на Словения. Срещите са съответно от 16,30 и 20,00 часа българско време.
Селекционерите на трите национални отбора - Силвано Пранди, Алберто Джулиани и Слободан Ковач, са се разбрали да разделят съставите си на два тима, като по този начин искат да тестват възможно най-много играчи в мачовете. Националните отбори ще бъдат разделени на отбори А и Б. Всеки тим ще изиграе по три гейма по схемата "всеки срещу всеки", като всеки отделно спечелен гейм ще носи по една точка. Победител в турнира ще бъде отборът с най-много точки.
Източник: БНР
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
ТИР премаза автомобил край село Зимница, ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Вниманието ви ще бъде изцяло насочено към дома и