Шефът на БМВ-Заубер Марио Тайсен заяви, че мислите на отбора вече са насочени към следващия сезон от Формула 1. По думите му това било така понеже Роберт Кубица е загубил всички шансове да стане световен шампион. До края на сезона от Формула 1 има още един кръг, който ще се проведе на пистата „Интерлагос“ в Бразилия, където за спечелване на титлата ще се конкурират Люис Хамилтън от Макларън Мерцедес и Фелипе Маса от Ферари.
Въпреки това, Заубер Марио Тайсен заяви, че според него нещата в БМВ се развиват добре.
В същото време Международната автомобилна федерация (ФИА) и Асоциацията на производителите във Формула 1 (FOTA) стигнаха до съгласие относно намалението на разходите в организирането на следващия шампионат. Двете организации се споразумяха жизненият цикъл на двигателите на болидите да бъде увеличен от две на три състезания и да бъде използвана унифицирана система за регенериране на кинетичната енергия (след 2010 г.).
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Том Форд е платил 52 милиона долара за ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Финансовите въпроси излизат на преден план в тази