Най-добрият български тенисист Григор Димитров записа успех в първия кръг на Мастърса в Париж. Българинът победи Роберто Батиста Агут със 7:6, 6:4 и сложи край на поредицата си от негативни резултати. Поставеният под номер 9 в схемата хасковлия показа стабилна игра и записа заслужен успех. Явно присъствието на легендата Андре Агаси в щаба му е дал положителен резултат.В следващия кръг Димитров ще срещне Марин Чилич, който се справи с Филип Колшрайбер.
В същото време другата ни голяма надежда в тениса Адриан Андреев стигна до четвъртото място в ранглистата при юношите. Той дори може да започне следващия сезон като номер 2 в света, след като намиращите се пред него Юго Гастон и Себастиан Баес ще бъдат извадени от ранглистата, защото навършват 18 години.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
Законът за съдебната власт, който ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Работата и ежедневните задачи ще вървят по-леко, ако