13.02.2009 17:01

Дарън Бент: "Тръгвам си от Тотнъм, ако не играя редовно"

Видян 2185 пъти | Коментари 0
Гласували 0 рейтинг: 0.0000
много слаба слаба добра много добра страхотна

Нападателят на Тотнъм Дарън Бент предупреди, че ще напусне "шпорите" през лятото, ако мениджъра Хари Реднап продължава да го държи резерва.


Бившата звезда на Чарлтън заяви в интервю за вестник "Сън": "Разговарях с нашия мениджър на няколко пъти за моя статус, но всеки път чувах едно и също. Аз не съм от тези играчи, които просто си седят на пейката и кариерата им си минава там. Ще хлопна по вратата! Поне съм замесен по някакъв начин в мачовете на тима, не съм оставян извън групата или нещо такова. Аз обаче съм на 25 години и мога да дам още много като играч. Не съм приключен случай и ще ставам все по-добър. Искам да участвам в победите на Тотнъм, но ако не се промени нещо до края на сезона, ще погледна на друго място. Имам нужда да играя повече мачове. Не искам още един сезон, в който ту сам на пейката, ту играя. Все пак вкарах доста голове през този сезон (б.р.- 14), въпреки че не играя редовно. През лятото има вариант да продължа своята кариера в друг клуб". Информацията е на БГНЕС.



Добави в:

Facebook facebook.com

19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.

Толерира се използването на кирилица.

Няма коментари към тази новина !

RSS

Най-нови

реклама

към тв програма тв програма

бТВ Синема 24 юни 21:00ч.

Отново на 17 2009 г. ‧ Комедия/Фентъзи ‧ 1 ч 42 мин

Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед

виц на деня

Диня и жена не се избират. Това си е чист късмет!

към хороскоп хороскоп

дева

Внимавайте с документите

Днешният ден ще премине под знака на интензивната