Роджър Федерер ще си вземе почивка от тениса, но най-вероятно ще се завърне преди края на годината.
Номер две в света заяви на организаторите на Стокхолм Оупън своето оттегляне от турнирите през следващите седмици.В изявлението си Фердерер обясни, че 2008 година е била тежка за него. „Не бях в най-добрата си форма, откакто ми поставиха диагнозата моноуклеоза в началото на тази година”, сподели швейцарският тенисист. "Радвам се, че отново съм здрав и искам да остана на върха още много години. За да може това да стане реалност трябва да си почина и да вляза във форма до края на тази година или началото на следващата. Не мога да кажа кога ще се завърна, но се надявам това да стане съвсем скоро", заяви швейцарецът. Роджър Фердерер спечели своята 13-та титла от Големия шлем и пета поредна в открития шампионат на САЩ миналия месец. След пораженията си на Уимбълдън и Ролан Гарос обаче той отстъпи първото си място в ранглистата на испанецът Рафаел Надал.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
"Смятаме, че България заслужава подобна ...
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Сезонът на вашия рожден ден ви носи силен творчески