Българските тенисисти отнесоха с лекота италианци
Българската тенис-двойка Григор Димитров и Тодор Енев грабнаха титлата на престижния турнир на зелен клей в Холивуд (щата Флорида). Двамата родни таланти си поделиха част от наградния фонд, който възлиза на 10 000 долара. Във финалната среща българите, които бяха поставени под №2, размазаха италианците Стефано Яни и Матиа Ливраги с 6:1 и 6:2. Това е първа купа за 2009 година за българския дует. Следващата сериозна проява на Димитров и Енев е двубоя за купа "Дейвис" срещу Унгария, който ще се състои в столицата Будапеща. Димитров и Енев стигнаха полуфиналите в предишния турнир в Бока Ратон. Те ще участват и в ''Plantaision Cup'' тази седмица, съобщава Racketi.com.
Междувременно Симеон Иванов е на крачка от влизането в основната схема в това състезание. Българинът е поставен под №2 в схемата на квалификациите. Иванов размаза Лорънс Каприо от САЩ с 6:0, 6:0 и има само 1 загубен гейм в трите си мача в ''Plantaision Cup''. Последният му съперник в предварителните кръгове е американецът Денис Живкович.
19min.media си запазва правото да изтрива коментари, които не спазват добрия тон.
Толерира се използването на кирилица.
Няма коментари към тази новина !
бТВ Синема 24 юни 21:00ч.
Режисьор: Бър Стиърс Американски актьор
В ролите: Зак Ефрон Майк О'Донъл Матю Пери (Майк О'Донъл) Матю Пери Майк О'Донъл Лесли Ман (Скарлет) Лесли Ман Скарлет Томас Ленън (Нед) Томас Ленън Нед
Ежедневните задачи ще изискват много повече енергия